Opinie

Za radą przyjaciółki kupiłam BabyGem – efekt jest wprost oszałamiający! Widzę po swoim małym jak bardzo uśmierza to jego ból związany z ząbkowaniem. To ogromna ulga dla niego i dla mnie. Myślałam, że już nic nam nie pomoże, a nie chciałam stosować leków przeciwbólowych. Do tego jak pięknie wygląda! Później dokupiłam jeszcze bransoletkę dla małego i naszyjnik dla siebie (teraz mama i syn do siebie idelanie pasują ;) Polecam w 100%!

Milena z Warszawy

Działa rewelacyjnie! To nie żadne zabobony, pod wpływem ciepłoty ciała bursztyn wydziela naturalne olejki eteryczne i kwas bursztynowy - Moje dzieci dostały takie koraliki i bardzo je sobie chwaliłam. Mieszkamy w Niemczech, takie korale nosiły też dzieci sąsiadów i znajomych, a w żłobku czy przedszkolu biega w nich co drugi maluch. To popularna babcina metoda, w Polsce niestety praktycznie nieznana.

Aneta

Nareszcie ulga! Moja Zuza wreszcie przestała płakać, a ja mogłam nareszcie odstawić jej leki przeciwbólowe (po co truć maluszka!). Teraz cała rodzina może spać spokojnie! REWELACJA!

Magda z Opola

Dodaj swoją opinię

Aby dodać opinię musisz, być zalogowany.