FAQ

 • Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaakceptowaniu wpłaty lub w przypadku wyboru opcji dostawy “Za Pobraniem” po kliknięciu przycisku “ZAMAWIAM I PŁACĘ”. Wysyłka na terenie kraju kurierem trwa 1-2 dni robocze. Wysyłka zagraniczna trwa 7-14 dni roboczych.

  1. Wysyłki krajowe: 15 zł (przelew online) lub 16 zł (płatność za pobraniem). Korzystamy z usług firmy kurierskiej DHL.
  2. Wysyłki zagraniczne – 25 zł. Korzystamy z usług Poczty-Polskiej.

 • Oferujemy następujące sposoby płatności za zamówione produkty:

  1. płatność online za pośrednictwem systemu BlueMedia
  2. płatność za pobraniem – płatność podczas doręczenia przesyłki przez kuriera (tylko w przypadku przesyłek krajowych)

 • Ta informacja oznacza, że oczekujemy na realizację zlecenia z pracowni jubilerskiej. Jeżeli zależy Wam na czasie napiszcie do nas maila w sprawie dostępności produktów na hello@babygem.pl podamy dokładniejsze informacje lub sprawdzimy dostępność u naszych dystrybutorów.

 • Każdy koralik otoczony jest specjalnymi wiązaniami. W przypadku zerwania naszyjnika bursztynowe koraliki zostają na swoim miejscu. Więcej informacji znajduje się w zakładce „Bezpieczeństwo”.

 • Tak, wszystkie produkty BabyGem posiadają certyfikat autentyczności oraz certyfikat jakości.

 • Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 30 dni od dnia zakupu. Oświadczenie – Formularz zwrotu i reklamacji towaru, można pobrać  TUTAJ , po wypełnieniu oświadczenie należy wysłać drogą mailową na adres hello@babygem.pl.